bayrak

Ana sayfa
 Bayrak firmamız hakkında
Bayrak imalatı
Bayrak
  Bayrak Ürünleri
Flama
Türk Bayrağı
Atatürk Posterleri
Masa bayrakları
Gönder bayrakları
Üçgen Bayraklar
Salon bayrakları
Olta Bayrak
Kırlangıç Bayrak
Yabancı ülke bayrakları
Parti Bayrakları
Posterler afişler
Digital baskı
Firma Bayrakları
  Bayrak hakkında faydalı bilgiler
Bayrak Nedir
Bayrak ölçüleri
Türk Bayrağı nın doğuşu
Ülke Bayrakları
Bayrak şiirleri
Bayrak Kanunu

Bayrak Nedir: Bayrak kumaştan yapılan Bir ülkeyi,gurubu,zümreyi ya da topluluğu simgeleyen kutsal semboldür.

Flama Nedir: Flama Bayrak gibi ancak farklı anlamlar içeren genellikle o birimi sembolize eden sembol ya da figürü bayrak tarzında yapılmasıdır.Genellikle okullar gibi kamu kurum ve kuruluşları dernekler ,çeşitli örgütler spor kulüpleri flama yaptırırlar
.

Özel bayrak nedir: Özel bayrak ülke bayrakları gibi ölçülerde ancak firmaların ya da büyük kuruluşların kendine ait patentli sembollerini bayrak şeklinde asmak istemelerinden doğmuştur.

Olta Bayrak: Genellikle sahillerde kullanılan bu bayrak tipi son zamanlarda büyük bir satış patlaması göstermiştir yelken bayrak damla bayrak olarak da bilinen olta bayrak bu yılın en çok satan bayrak türüdür ayrıntılı bilgi için olta bayrak sayfamıza bakınız.

Türk Bayrağı: Türkiye'yi simgeleyen, bütün Türkiye halkının  sembolü olan ,ay ve yıldız  baskısının kırmızı kumaş üzerinde belirli kural ve ölçülerde, yasalara bağlanmış saklama ve koruma koşulları olan bayrağa Türk Bayrağı denir.

 

 

bayrak İletişim

İSTANBUL BAYRAK

ADRES: BAŞARAN CAD. PAMUK SOK NO 4 ÇAĞLAYAN İSTANBUL

TELEFON:
0 212 233 29 09 - 0 212 233 05 01
FAKS      : 0 212 343 32 78

E-MAİL   : info@istanbulbayrak.net MSN :  istanbulbayrak@hotmail.com
 

toptan fiyatına bayrak,bayrak imalatı

İSTANBUL BAYRAK

AFİŞ VE POSTER

GÜVENLİ ELLERDE BAYRAK İMALATI İSTANBUL'DAN TÜM DÜNYA YA BAYRAK GÖNDERİYORUZ.
AYNI GÜN BAYRAK ;KARGO TESLİMATI
TOPTAN FİYATINA GARANTİLİ BAYRAK İMALATI
İSTANBUL BAYRAK

ADRES:Hürriyet Mah. Mazi Sok. No: 4
ÇAĞLAYAN/ İSTANBUL

BAYRAK SİPARİŞİ TELEFON:
0 212 233 29 09  -  0 212 233 05 01    FAKS  : 0 212 343 32 78
E-MAİL   : info@istanbulbayrak.net       MSN
istanbulbayrak@hotmail.com

Anasayfa
 

"AFİŞ VE POSTERLERİNİZİ
İSTANBUL BAYRAK İMALATI DALGALANDIRSIN"

BAYRAK İMALATI
 Türk dil kurumunun tanımına göre; "birşeyi duyurmak veya tanıtmak için hazırlanmış, kalabalığın görebileceği yere asılan, resmi duvar ilanı" anlamındadır. Afiş bir serginin, ürünün, oyunun vs. gibi tanıtımlar için kullanılan bir ürün olmasıyla birlikte aynı zamanda bir sanat dalıdır da.

Bizim ilgi alanımıza giren tabiiki tanıtım ve duyuru amaçlı kullnılan afişlerdir. Siyasi, ticari, eğitim, sağlık, yürüyüş vs. alanlarda kullanılan ve ekonomik açıdan uygun kabul edilen afişler ülkemizde sık sık kullanılmaktadır. Özellikle seçim dönemlerinde siyasi sektörde, eğitim alanında seminerlerde duyuru ve tanıtım amaçlı başvurulan yöntemlerden biridir.


Poster ise duvara asılmak için kullanılan büyük boy resim, bilimsel toplantılarda panolara asılan bildiri, duvar ilanı, pankart, afiş gibi yan anlamlar taşıyan çeşitli boyutlarda kullanılan bir tanıtım malzemesidir. Posterde afiş gibi çok çeşitli kullanım alanlarına sahiptir ve değişik sektörlerde değişik şekilleri kullanılmaktadır.

 Atatürk posterleri, eski Osmanlı Padişahlarının posterleri, siyasi liderlerin posterleri, sanatçı ve şarkıcıların posterleri, siyasi amaçlı gösteri ve toplantılarda, eğitim amaçlı seminerlerde, film tanıtım amaçlı gösterilerde insanlara kişileri tanıtmak amaçlı başvurulan bir tanıtın aracıdır.
İstanbul Bayrak bu alanda da istediğiniz şekil, boyut ve renkte ihtiyacınız olan kalite ve hatasız üretim şekilleriyle sizlerin hizmetindedir.

. AFİŞ İMALATI BÜYÜK BOY AFİŞ.

 

 

İSTANBUL BAYRAK İMALATI
Siz de İstanbul Bayrak firmamızdan bayraklarınızı güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. bayrak imalatımız ve üretimimiz itina ile son teknoloji dijital baskı makinelerimizle sıfır hata felsefesiyle üretilir.Bayrak işçiliğinde yılların verdiği tecrübe ile sizlerin emrindeyiz.
saygılarımızla
Bayrak -bayrak imalatı

<

2008 istanbulbayrak.net her hakkı saklıdır. şirketimiz bayrak imalatı bayrak satışı yapmaktadır. xml