Ana sayfa
 Bayrak firmamız hakkında
Bayrak imalatı
Bayrak
  Bayrak Ürünleri
Flama
Türk Bayrağı
Atatürk Posterleri
Masa bayrakları
Gönder bayrakları
Üçgen Bayraklar
Salon bayrakları
Olta Bayrak
Kırlangıç Bayrak
Yabancı ülke bayrakları
Parti Bayrakları
Posterler afişler
Digital baskı
Firma Bayrakları
  Bayrak hakkında faydalı bilgiler
Bayrak Nedir
Bayrak ölçüleri
Türk Bayrağı nın doğuşu
Ülke Bayrakları
Bayrak şiirleri
Bayrak Kanunu

Bayrak Nedir: Bayrak kumaştan yapılan Bir ülkeyi,gurubu,zümreyi ya da topluluğu simgeleyen kutsal semboldür.

Flama Nedir: Flama Bayrak gibi ancak farklı anlamlar içeren genellikle o birimi sembolize eden sembol ya da figürü bayrak tarzında yapılmasıdır.Genellikle okullar gibi kamu kurum ve kuruluşları dernekler ,çeşitli örgütler spor kulüpleri flama yaptırırlar
.

Özel bayrak nedir: Özel bayrak ülke bayrakları gibi ölçülerde ancak firmaların ya da büyük kuruluşların kendine ait patentli sembollerini bayrak şeklinde asmak istemelerinden doğmuştur.

Olta Bayrak: Genellikle sahillerde kullanılan bu bayrak tipi son zamanlarda büyük bir satış patlaması göstermiştir yelken bayrak damla bayrak olarak da bilinen olta bayrak bu yılın en çok satan bayrak türüdür ayrıntılı bilgi için olta bayrak sayfamıza bakınız.

Türk Bayrağı: Türkiye'yi simgeleyen, bütün Türkiye halkının  sembolü olan ,ay ve yıldız  baskısının kırmızı kumaş üzerinde belirli kural ve ölçülerde, yasalara bağlanmış saklama ve koruma koşulları olan bayrağa Türk Bayrağı denir.

 

 

bayrak İletişim

İSTANBUL BAYRAK

ADRES: BAŞARAN CAD. PAMUK SOK NO 4 ÇAĞLAYAN İSTANBUL

TELEFON:
0 212 233 29 09 - 0 212 233 05 01
FAKS      : 0 212 343 32 78

E-MAİL   : info@istanbulbayrak.net MSN :  istanbulbayrak@hotmail.com
 

toptan fiyatına bayrak,bayrak imalatı

Ana sayfa
Hakkımızda
Digital baskı
Bayrak imalati
Bayrak
Flama
Türk Bayrağı
Yabancı ülke bayrakları
Masa bayrakları
Gönder bayrakları
Üçgen Bayraklar
Salon bayrakları
   
Bayrak ölçüleri
İletişim
       

 

İSTANBUL BAYRAK

ADRES: BAŞARAN CAD. PAMUK SOK NO 4 ÇAĞLAYAN İSTANBUL

TELEFON: 0 212 233 29 09  -                 0 212 233 05 01

FAKS      : 0 212 343 32 78

E-MAİL   : info@istanbulbayrak.net MSN :  istanbulbayrak@hotmail.com


 

TÜRK BAYRAĞI İMALATI

İSTANBUL'DAN TÜM DÜNYA YA TÜRK BAYRAĞI GÖNDERİYORUZ.

TELEFON: 0 212 233 29 09  - 0 212 233 05 01

Bayrak_atam

 
Türk bayrağı
 
TÜRK BAYRAK İMALATI

İstanbul Bayrak olarak gerek tecrübemiz gerekse çalışma azmimiz ile ekonomik fayatlarla istenilen ölçülerde Türk bayrağı imalatı yapmaktayız.
Bayrak Flama Afiş İmalatı ve Digital Baskı Konularıyla İlgili Merak Ettiğiniz Konularda Referans Olarak Kullanabileceğiniz Bir Site Olan www.istanbulbayrak.net & www.istanbulbayrak.com.tr Siteleri uzun Yıllardır Bayrak Flama İmalatı Yapmakta Olan İstanbul Bayrak İmalatı İsimli Firmamızın Tanıtımınıda İçermektedir.Sitemizde Bayrak,Bayraklar,Bayrakçılık,Flamalar
Posterler,Digital Baskı,Türk Bayrağı Ölçüleri,Yabancı ülke Bayrak Katoloğu,Çeşitli Bayrak Resimleri Bayrak Ölçüleri Bayrağın Tanımına Farklı Bakış Açılarıyla Tanımlayan Makalelere Bayrak İmalatının Evrelerine Bayrak Flama Siparişi Vermek İsteyen Müşterilerimiz İçin Bilgilere vs. Ulaşabilirsiniz ve Sipariş Vermeyi Düşündüğünüz Bayrak ve Flamalar İçin Bilgi ve Fiyat Alabilirsiniz....BAYRAK FLAMA SİPARİŞİ İÇİN FİYAT TEKLİFİ ALMAK İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZE ÖNEMLİ HATIRLATMA : Bayrak, Flama, Afiş Vs. Ürünleri Sipariş Vermek İstediğinizde Size En Uygun Fiyatları Verebilmemiz İçin Hangi Üründen Kaç Adet İstediğinizi, Zemin Rengini, İç Mekan Yada Dış Mekan Olduğunu ve Bayrak Yada Flamanın Üzerine Uygulanacak Logoyu Bize Ekte Göndermenizi Rica Ediyoruz.Elinizde Bayrak Flama imalatı için Her Hangi Bir Bilgi veya Fikir Yoksa Size Yardımcı Olmaktan Fikir Vermekten Memnun Oluruz.
 

 

<

2008 istanbulbayrak.net her hakkı saklıdır. xml